Twitter

.:EVENTY:.

Brak

.:POGODA:.

Amera postanowiła dalej nie rozpieszczać swojego wilczego imperium. Pogoda więc szaleje.
Czasami pada deszcz, zaraz jest słońce, a raz mgła. Pogoda zależna jest od twoich emocji, jak myślisz jaki armagegedonis musi się dziać skoro wszyscy odczuwają jakieś emocje?

.:SKYPE:.

Chcesz z nami pogadać na skype? Nie ma problemu! -> KLIK
Jeżeli klikniesz ten link na górze, przeniesiesz się na skype jedynie z możliwością pisania na czacie.
Jeżeli jednak chcesz porozmawiać z nami, z głosem ale bez kamerek, to śmigaj na Skype/zainstaluj Skype i zaproś do znajomych Amerę(Skype -> Amera Castelss), a Amera doda Cię do grupy.
Jak na razie z rozmowy skorzystali: AmeiS, Amera, Lexie, Dannyl, Raven, Luka, Tiago, Xerda oraz Slake!

.:KONTAKT:.


AMERA - Adminka
(zmniejszona aktywność)
Doggi - Ali010612
Howrse - Ali010612
Gmail - Sieralioness222@gmail.com
GG - 48141426
Skype - America Castelss

RITSU - Moderatorka
Doggi - lisia98
Howrse - lisia98
Gmail - lisia9855@gmail.com

SHIRO - Moderator
Doggi - cocolino98
Howrse - timenta
Gmail - korzystam z Ritsu gmaila

LEXIE - Moderatorka
(zmniejszona aktywność)
Howrse - Aleksa2003
Gmail - lexie.black01@gmail.com

RAVEN - Moderatorka
Howrse - Fugitive Raven
Gmail - fugitiveraven@gmail.com

.:WYŚWIETLENIA:.

.:WILCZE POGADANKI:.

Hej anonie!
Wbijaj do nas na czat i pogadaj z nami, co ci szkodzi? ;)

.:SOLARY:.

Solary to waluta naszej watahy, za pomocą której możesz zakupywać różne ciekawe przedmioty i opcje dla twojej postaci.
! Solary są wymyśloną walutą przez administracje watahy, nie płacimy realnymi pieniędzmi ! 

ZASADY:
  Questy można wykonywać po kilka razy, nie wolno jednak pisać tego samego questa seriami, rząd pod rząd jedną postacią. Najpierw wykonaj wszystkie questy, a później ponownie zawróć kolejkę
(ZŁY PRZYKŁAD; Quest1- Amera, Quest1 - Amera, Quest1 - Amera [...]
DOBRY PRZYKŁAD: Quest1 - Amera, Quest3 - Amera, Quest6 - Amera, Quest1 - Amera [...])
  Osiągnięcia i pragnienia również można wykonywać ponownie. Można to dobrze przedstawić na przykładzie zadania czasowego; kiedy wykonano zadanie posiedź na chacie 9 godzin, od momentu potwierdzenia wykonania, ponownie liczy się 9 godzin na chacie.
  Jeżeli masz kilka postaci to ZAWSZE, ale to ZAWSZE zadania liczą się na każda postać z osobna(czyli masz wilka 1 i wilka 2, zarówno w1 jak i w2 mogą wykonać to samo zadanie, dostając później Solary i wyznaczone nagrody)
  Można wykonywać transakcje, czyli przenoszenie Solarów z jednej postaci na drugą
  Po zrobieniu OSIĄGNIĘCIA I PRAGNIENIA czy QUESTA należy wysłać wiadomość do Amery z wiadomością o wykonaniu danego zadania, jego cenę oraz która postać wykonała to zadanie.Aby przejść do sklepu kliknij poniższy tekst;
QUESTY
Quest1
Opis: Naucz swoje szczenię tropić zwierzynę.
Nagroda: 20S + rezerwacja + 10 gwiazdek do siły

Quest2
Opis: Zagubiłeś się na wyspach poza Diamentowym Kontynentem.
Nagroda: 20S + 10 gwiazdek do zwinności

Quest3
Opis: Wdajesz się w walkę z dowolnym wilkiem w Elcrys.
Nagroda: 25S + 16 gwiazdkek do siły

Quest4
Opis: Ratujesz wilczyce z opresji.
Nagroda: 30S + 1 wybrany amulet przez admina + 19 gwiazdek do zdrowia

Quest5
Opis: Zrób/kup prezent swojej drugiej, wilczej połówce.
Nagroda: 25S + 15 gwiazdek do szybkości

Quest6
Opis: Zabierz kogoś ze sobą i razem pójdźcie nad wodospad
Nagroda: 25S + 10 gwiazdek do unikalnej mocy

Quest7
Opis: Użyj mocy
Nagroda: 25S + 14 gwiazdek do unikalnej mocy

Quest8
Opis: Idziesz między stanowiskami na targu w Elcrys. Nagle zauważasz starszą wilczycę której wypada jakiś przedmiot lecz ona tego nie zauważa. Krzyczysz za nią, ale ona nadal idzie naprzód. Chwytasz przedmiot w pysk i zaczynasz za nią biec aby oddać jej co do niej należy, jednak kiedy stragany zaczynają się przerzedzać, aż w końcu całkowicie się kończą jednak nie widzisz staruszki. Zrezygnowany kładziesz przedmiot przed siebie i zauważasz, że jest on magiczny.
Co zrobisz? Jaki to przedmiot? Poszukasz dalej staruszki a może zatrzymasz przedmiot dla siebie?
Nagroda: 45SS + wybrany przez admina eliksir + 15 gwiazdek do zwinności

Quest9
Opis: Wylecz rannego wilka za pomocą zebranych leczniczych ziół z których przygotujesz maść lub eliksir leczniczy.
Nagroda: 30S + 17 gwiazdek do wytrzymałości 

Quest10
Opis: Stocz bitwę z Mantykorą
Nagroda: 30S + dowolna rzecz wybrana przez admina ze sklepu + 13 gwiazdek dp zdrowia

Quest11
Opis: Przypadkiem znajdujesz magiczny przedmiot. Co z nim zrobisz? Jaki ma zastosowanie? Czy się nim posłużysz?
Nagroda: 30S + wymyślony przedmiot z questa + 10 gwiazdek do wytrzymałości

Quest12
Opis: Znajdujesz portal. Przechodzisz przez niego, jednak trafiasz do tej samej krainy - Kontynentu Diamentowego Eternal Wolves. Na początku myślisz, że portal był zepsuty jednak okazuje się, że wszystko w tym świecie jest odwrotne. Twoi wrogowie teraz są przyjaciółmi. Twoi przyjaciele to wrogowie. Ty jesteś przeciwną tobie rasą. Wiele jeszcze przeciwności czeka Cię w tym świecie. Gubisz jednak po chwili portal. Odszukaj portal i wróć na SWÓJ Diamentowy Kontynent. Co spotka Cię w tym świecie? Czy sprzymierzysz się z twoimi wrogami? Czy wydostaniesz się z przeciwnej krainy?
Nagroda: 35S + 1 gwiazdka do szybkości + 17 gwiazdek do szybkościQUESTY INTERAKTYWNE
Co to questy interaktywne? Instrukcje znajdziesz tutaj, przeczytaj i wykonaj któryś z poniższych questów -> KLIK

1. Podryw życia!
Opis: Masz za zadanie uwieść pewną bogatą, wpływową osobę i przekonać na korzyść twojego zleceniodawcy. Nie będzie to łatwe, zważając że demonice z Alhedge to zacięte wojowniczki nie tylko w kwestii wojny. Doskonale wiesz gdzie znajdziesz taką osóbkę, bo jak wydać pieniądze to tylko w klubach. Tych biedniejszych, tych bogatszych - co za różnica! Jeżeli jest alkohol i muzyka, wtedy można to uznać za klub. Na szczęście twój zleceniodawca załatwił Ci wejście do wszystkich więc zwiedzaj i baw się dobrze wraz ze swoim celem! Jeżeli jednak przekonanie się nie powiedzie - spraw, aby osoba zaprosiła Cię do swojego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ukradnij coś. To zrekompensuje twoje niepowodzenie.
Lokalizacja: Nocne, zatłoczone ulice Alhedge, uliczki z klubami
Zalecany rodzaj: Narracja

2. Zalany w trupa
Opis: Ach jak przyjemnie, to Turek Camembert! Tylko, że zamiast Turka Camembert jest... Piwo. A raczej Granatnik, ten zajebisty napój po którym wszystko Cię śmieszy, podnosi się twoja pewność siebie i nie tylko. Ależ byłoby zabawnie gdybyś wpadł w karczmie w jakieś kłopoty... O popatrz! Źle się popatrzyłeś na pewnego gościa, najwyraźniej idzie do Ciebie załatwić tą sprawę. Jesteś pijany i do tego czeka Cię walka. Cóż, podnosimy rękawy i walczymy!
Lokalizacja: Karczma w Elcrys
Zalecany rodzaj: Wybór / Narracja

3. Krok od śmierci
Opis: A mama mówiła; "Pamiętaj, masz uważać!". Coś ci chyba słuchanie nie wyszło. Prawie na każdym kroku wpadasz w jakieś kłopoty! To przez przypadek na kogoś wpadniesz, okazuje się że to jakiś napakowany koleś i uciekasz przed nim przez pół miasta, to prawie spadasz z klifu, tutaj cię okradają, tam klniesz głośno i karci cię za to straż stojąca w pobliżu, a na dodatek udziabał cię żar-ptak, kiedy próbowałeś go złapać dla zabawy. Ile można jeszcze?! Dzień się jeszcze nie skończył, jakie jeszcze przygody cię spotkają? Ile jeszcze masz kroków zanim dopadnie cię śmierć?
Lokalizacja: Diamentowy Kontynent
Zalecany rodzaj: Wybór / Narracja

4. Bajerancki pocztylion
Opis: Dostałeś zadanie! Średniej wielkości paczka trafiła w twoje cudne łapki i musi zostać dostarczona z Avrell do Królestwa Matek. I akurat wybrali ciebie! Pomyśleli, że jesteś odpowiedni, nie wiń ich, po prostu wydajesz się uczciwą osobą. Mimo, że decyzja iż ty idziesz dostarczyć paczkę nie była twoja, musisz ruszać. Powiadali iż jest to bardzo ważna przesyłka. Ciekawe co jest w paczce? I jakie przygody czy nieszczęścia spotkają cię podczas podróży?
Lokalizacja: Avrell -> Królestwo Matek
Zalecany rodzaj: Narracja

5. Królewska pętla czasu
Opis: Nie spodziewałbyś, że takie coś się stanie. Właśnie stoisz przed wiwatującym tłumem, który tylko czeka abyś do nich przemówił. Tak, zostałeś KRÓLEM. Poprzedni zmarł i odbyły się wybory. Teraz masz swój zamek, służbę i strażników na skinienie. Stół szwedzki? Żaden problem! Przechadzka po ogrodach królewskich? Nie ma sprawy! Dni mijają ci błogo, nic prawie nie musisz robić, wszystko robi służba. Wtem słyszysz krzyki. To wróg zaatakował twój kraj! Bronisz się jako możesz, ale niestety - giniesz.
Budzisz się zgrzany ze swojego łoża. Zaraz, zaraz... Przecież to jest łózko za nim jeszcze byłeś królem! I twój stary dom, zapleśniały i ledwo trzymający się. Wychodzisz z domu i odkrywasz, że postacie wykonują te same ruchy co poprzedniego dnia. Znasz sekwencje każdego osobnika. Wszystko odbywa się tak samo, wybory, witający cię lud, zamek i śmierć. Ponownie budzisz się w swoim starym domu i jeszcze raz wybory, witający cię lud, zamek i śmierć.
Utknąłeś w pętli. Co zrobisz z tym faktem?
Lokalizacja: Dowolne królestwo
Zalecany rodzaj: Wybór / Narracja

6. Miszjon Imposilbe
Opis: Jako zawodowy szpieg zostałeś wytypowany do misji. Twój szef jasno określił co masz zrobić. Twoim zadaniem jest odnalezienie pewnego osobnika, który wykrada od dłuższego czasu broń z magazynu twojej agencji. Jest to bardzo wkurzające i na pewni nie korzystne dla agencji. Jedynie co na razie się dowiedziałeś, to możliwe pochodzenie naszego rabusia. Rzekomo zabawia się w jednej z sekt bądź mafii. Uważaj, to może być niebezpieczne!
Lokalizacja: Dowolna
Zalecany rodzaj: Wybór / Narracja

7. Buszujący w... Bagnie?
Opis: Znany jako łowca stworzeń, wyruszyłeś na pomoc mieszkańcom wioski Lewes w Bryndzy. Tamtejsze tereny to bagna, które sprzyjają rozmnażaniu się kelpie. Żyjące wilki z wioski skarżyły się, że w tym roku ilość tych stworzeń ich przerasta i zabiły już kilkadziesiąt osób. Mieszkańcy nie chcąc już żyć w strachu po prostu powołali się na ciebie. Nie mogłeś się nie zgodzić. Teraz aktualnie znajdujesz się tutaj - w bagnach Lewes. Przedzierasz się przez tą okropną maź mając nadzieje, że już na początku nikt cię nie zje. Musisz zbierać siły, w końcu musisz wybić kilkadziesiąt kelpie, a następnie zniszczyć gniazdo. Powodzenia!
Lokalizacja: Wioska Lewes, bagna w pobliżu
Zalecany wybór: NarracjaQUESTY DWUOSOBOWE
Co to questy dwuosobowe? Instrukcje znajdziesz tutaj, przeczytaj i wykonaj któryś z poniższych questów -> KLIK
1. Łapać złodzieja!
Opis: Wkrótce.OSIĄGNIĘCIA I PRAGNIENIA
Osiągnięcia:
1. Napisz 10 opowiadań - 15 S
2. Napisz 5 opowiadań - 10 S
3. Napisz 20 opowiadań - 20 S
4. Napisz 30 opowiadań - 30 S
5. Napisz 40 opowiadań - 50 S
6. Spędź z nami na czacie 1 godzinę - 15 S
7. Spędź z nami na czacie 2 godziny - 25 S
8. Załóż rodzinę - 60 S + dowolny eliksir
9. Posiadaj szczeniaka - 30 S
10. Posiadaj szczeniaki bliźniaki - 60 S + dowolny amulet
11. Rozwiń którąś z umiejętności do 6 gwiazdek - 100 S + 8 gwiazdek
12. Miej 6 wilków w relacji - 30 S
13. Miej przynajmniej jedną złotą gwiazdkę umiejętności - 20 S
14. Napisz opowiadania na min. 500 słów (osobne opowiadanie) - 10 S
15. Napisz opowiadanie na min. 800 słów (osobne opowiadanie) - 20 S
16. Napisz opowiadanie na min. 1000 (osobne opowiadanie) - 50 S

Pragnienia:
1. Porozmawiaj z kimś na czacie - 5 S
2. Powiedz coś miłego/komplement do innego wilka - 10 S
3. Pocałuj swoją drugą połówkę - 15 S
4. Napij się wody - 10 S
5. Upoluj zwierzę - 15 S
6. Zwiedzaj tereny - 20 S
7. Zorganizuj imprezę - 20 S
8. Napij się z przyjaciół z czatu - 10 S
9. Pocałuj kogoś na zabawie(na imprezie/butelce itd.) - 15 S

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeżeli piszesz komentarz - pamiętaj o tym, aby podpisać się nazwą na czacie lub imieniem którejś z twojej postaci!

.:AKTUALNOŚĆI:.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

.:TOPKA:.

© 2017 Eternal Wolves.
All rights reserved.
Design by Agata.