Twitter

.:EVENTY:.

Trwa teraz event pt. "Parada dusz"
Zainteresowanych zapraszam tu: KLIK

.:POGODA:.

Dni stają się coraz dłuższe, a noce krótsze. Cieplejsze dni zawitały do nas, a zimniejsze odeszły daleko daleko stąd. Cała przyroda została już praktycznie obudzona, kwiaty na drzewach i łąkach zaczęły rozkwitać, widać ciężarną zwierzynę co zapowiada ich przetrwanie gatunku a dla nas wspaniałe pożywienie. Wiosna jest okresem częstych deszczy, słonecznych dni, a także wiecznych. Pogoda potrafi się szybko zmienić w ciągu dni, dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko. Wiosna to doskonały okres aby poznać swojego przyszłego partnera lub partnerkę, z którą spędzimy możliwe i całe nasze życie.

.:SKYPE:.

Chcesz z nami pogadać na skype? Nie ma problemu! -> KLIK
Jeżeli klikniesz ten link na górze, przeniesiesz się na skype jedynie z możliwością pisania na czacie.
Jeżeli jednak chcesz porozmawiać z nami, z głosem ale bez kamerek, to śmigaj na Skype/zainstaluj Skype i zaproś do znajomych Amerę(Skype -> Amera Castelss), a Amera doda Cię do grupy.
Jak na razie z rozmowy skorzystali: AmeiS, Amera, Lexie, Dannyl, Raven, Luka, Tiago, Xerda oraz Slake!

.:INNE:.

Chcesz coś zmienić w watasze? Oceń Eternal Wolves i powiedz nam czego oczekujesz! -> KLIK

Pamiętaj, aby obserwować nas na Twitterze! Ikonka Twittera znajduje się po prawej stronie od loga watahy!

Czegoś nie rozumiesz? Może chcesz zadać pytanie na asku? -> KLIK

.:KONTAKT:.


AMERA - Adminka
(zmniejszona aktywność)
Doggi - Ali010612
Howrse - Ali010612
Gmail - Sieralioness222@gmail.com
GG - 48141426
Skype - America Castelss

RITSU - Moderatorka
Doggi - lisia98
Howrse - lisia98
Gmail - lisia9855@gmail.com

SHIRO - Moderator
Doggi - cocolino98
Howrse - timenta
Gmail - korzystam z Ritsu gmaila

LEXIE - Moderatorka
(zmniejszona aktywność)
Howrse - Aleksa2003
Gmail - lexie.black01@gmail.com

.:WYŚWIETLENIA:.

.:WILCZE POGADANKI:.

Pogadaj z nami anonimie jeżeli chcesz :3 Nie zmuszamy, ale miło by nam było gdybyśmy się zapoznali :D

PARADA DUSZ!

Data:
19 czerwca 2017
Zapada zmrok, prawie wszyscy swoich domkach kładąc się spać, zapewne szczenięta już dawno chrapią. Ku zaskoczeniu wszystkich mieszkańców Diamentowego Kontynentu nagle przez ich wioski oraz miasta zaczynają przechodzić najprawdziwsze duchy oraz dusze! Pojawiają się powoli, w karnawałowych strojach, które mienią się tysiącami kolorów, a pyszczki mają wymalowane na czaszki. Wielkie platformy z najróżniejszymi na nich dziełami, wloką się za nimi również pełne kolorów. Inni noszą instrumenty i na nich grają, inni tańczą na platformach oraz na ziemi, śmiejąc się oraz radując. Niektórych próbują zachęcić do zabawy, podchodzą biorą w tany, zachęcają do wypicia słodkiego nektaru. Niektóre wilki stoją w osłupieniu, kolejni w zachwycie i podziwie. Pojedyncze osobniki szepczą pod nosem nazwę „Meksyk”, próbując sobie coś przypomnieć jednak bagatelizują te domysły i zaczynają bawić się, oglądając paradę. Wszystko byłoby takie realne, gdyby nie to, że dusze i duchy, są trochę przeźroczyste, no i… lewitują lekko nad ziemią. Tylko to teraz pozwala odróżnić świat duchów, od realnego świata.


Witam zbłąkane dusze! Tak oto przybyła do nas Parada Dusz! Poniżej zaprezentowane zadania eventowe, które możecie wykonać. Z zadań można uzbierać tzw. Sombrero. Pod koniec eventu, liczone są wszystkie sombrero i ten kto uzbiera ich najwięcej dostanie nagrodę.
Miłej rozgrywki! <3
PAMIĘTAJCIE - Kiedy robicie zadania, nie zapomnijcie ich ponumerować!


EVENT: Parada dusz
DATA ROZPOCZĘCIA: 19.06.17R.
DATA ZAKOŃCZENIA: 19.07.17R.ZADANIE 1.
Napisz opowiadanie o tym jak twoja postać spotyka na paradzie zmarłego, który był dla postaci ważny lub po prostu był przyjacielem czy rodziną. Parada pozwala na rozmowy z duchami, więc może być to jedyna okazja!

ZADANIE 2.
Napisz do Amery wiadomość na howrse/gmail/doggi z treścią „Przekaż mi słów …liczba…”. Słowo liczba musisz zastąpić jakąś cyfrą. Taką sumę słów, jaką sobie wybierzesz dostaniesz od Amery. Po dostaniu słów musisz napisać opowiadanie właśnie z nimi. Pamiętaj, że im więcej słów tym więcej sombrero! Nie zapomnij także o zaznaczeniu pogrubieniem słów w opowiadaniu!
Dozwolona, maksymalna liczba słów; 15

ZADANIE 3.
Loteria! Zapisz tutaj swoje postacie, a może wygrają coś ciekawego :)
Zapisani; Proserpine, Melairene, Astre, Chuuya, Valax, Amera, Nubou, Mari, Tadashi, Delphi, Naomi, Ethan, Shaytan, Haze, Kigyó

ZADANIE 4.
Duch! Duch! Gdzieś na watasze ukrywa się duch! Znajdź go a dostaniesz wynagrodzenie! Wiadomość z położeniem ducha wyślij do Amery na gmail/doggi/howrse.

ZADANIE 5.
Stwórz czaszkę! Stwórz czaszkę z tym kreatorem: KLIK, następnie zrób screena i wyślij Amerze na howrse/gmail/doggi! Można stworzyć max. 2 czaszki.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeżeli piszesz komentarz - pamiętaj o tym, aby podpisać się nazwą na czacie lub imieniem którejś z twojej postaci!

.:AKTUALNOŚĆI:.

Nowa aktualizacja watahy będzie już niedługo :D Encyklopedia już prawie zapełniona, poczekajcie jeszcze troszkę! ~ Amera

Od teraz można być człowiekiem! Zapraszamy do wysyłania zdjęć lub artów twojej postaci jako człowieka.

.:TOPKA:.

© 2017 Eternal Wolves.
All rights reserved.
Design by Agata.